طراحی سایت تخصصی گروه بیگی

طراحی سایت تخصصی گروه بیگی

 

طراحی سایت تخصصی گروه بیگی طبق روزنامه رسمی خود بیش از 14 سال است بصورت مداوم در خصوص طراحی سایت بصورت تخصصی فعال است . طراحی سایت دقیقأ طبق نظر کارفرما از مهمترین وجه تمایزهای گروه بیگی است . پس از عقد قرارداد، تیم طراح شما معرفی میگردد . این تیم حداقل شامل سه نفر است :

1 – مدیر پروژه: کارشناسی ذی صلاح به کلیه امور از طراحی تا پیاده سازی که بعنوان ناظر و مشاور در طول پروژه در خدمت شما خواهد بود و مدیریت اجرای درخواست شما، مطابق با مستندات را پیگری می نماید . ایشان در طول اجرای پروژه پل ارتباطی شما با گروه بیگی است و جهت هرگونه اعمال نظر و یا سئول و شماوره فنی پاسخ گوی شما خواهد بود .

2 – گرافیست : فارغ از موضوع پروژه و بدون هیچ محدودیتی شما می توانید ساختار گرافیکی سایت مورد نظر خود را با استفاده از توانمندیهای گرافیست پروژ] خود از ابتدا تولید نمائید و مرحله به مرحله از رشد آن مطلع شوید و اعمال نظر فرمائید . از همین رو ایشان حضورأ خدمت شما اعزام خواهد شد تا علاوه بر درک محیطی از فعالیت مجموعه با شما و سایر ذی صلاحان تبادل نظر نماید .

3 – برنامه نویس : هر پروژه بسته به حجم کار برنامه نویسی آن از 1 تا 4 برنامه نویس به خود اختصاص خواهد داد که ایشان پس از بررسی مستندات و دریافت شرح درخواست شما جهت شفاف تر شدن کار ابتداعأ طرح درختی پروژه را بصورت داینامیک ایجاد خواهند کرد و پس از بررسی کامل آن و تولید چند دموی اولیه و دریافت تأدییه شما، سیستم مدیریت محتوا و ماژولهای درخواتی را بر روی تم گرافیکی تولیدی توسط گرافیت نصب و بارگذاری می کند . درصورت نیاز پس از نصب ماژولهای داینامیک سایت و راه اندازی کامل سایت توسط اپراتوری مجزا، زیر بار ترافیکی قرار میگیرد تا باگها و معایب احتمالی نمایان و رفع گردد .

4 – آموزش و تحویل در انتهای کار در جلسه ای حضوری، کلیه کاربریهای سایت به شما آموزش داده خواهد شد . شما می توانید :

  • کلیه قسمتهای محتوائی سایت را بروزرسانی فرمائید و یا منو و زیر منو به تعداد ناحدود بسازید و یا فرم برای ثبت نامه تولید کنید و یا سطوح دسترسی برای دیدن قسمتهای سایت خود ایجاد نمائید و … این کلاس که معمولأ 2 ساعت به طول می انجامد از دو قسمت کلی تشکیل شده است
    • ساعت اول : آموزش کاربری
    • ساعت دو – رفع اشکال و تحویل پروژه

5 – پشتیبانی پس از تحویل و تسویه پروژه شما با تیم اجرا ارتباطی نخواهید داشت و از این پس همکاران پشتیبانی گروه بیگی در خدمت شما خواهند بود و فرمایشات شما را از طریق تلفن (021-66484736) سیستم پشتیبانی آنلاین 24 ساعته و یا ایمیلی ( support@ebaygi.com ) پاسخگو خواهند بود . پرواضح است شرح وظایف این همکاران : تضمین عملکرد کلیه امکانات سایت در لحضه تحویل است و بروزرسانی و یا جاینمائی اطلاعات در سایت در چهارچوب وظایف این واحد نیست !

توضیح اینکه :

  • کلیه پرسنل گروه بیگی بصورت حقوقی و تمام وقت فعالیت میکنند از همین رو رقم قرارداد توافقی شما با واحد فروش گروه بیگی هیچ تأثیری در چگونگی اجرای شرح وظایف آنها ندارد
  • گزارش عملکرد هر واحد بصورت مجزا و از طریق پیامک و فکس بصورت مداوم برای شما ارسال خواهد شد
  • ثبت یک دامنه با هر پسوندی (.ir و .com و .net و .org) و اختصاص سرویس میزبانی مطابق با گروه کاری انتخابی و ایجاد Mail Panel از تعهدات گروه بیگی در قالب کلیه قراردادهایش می باشد و این خدمات بار مالی مظاعفی ندارد .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *